Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Хто такий Зевс?
Як обрати надувний басейн?
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Вітаємо з Днем Вчителя!
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Як Вам новий сайт?

Атестація

Date: 28 вересня 2022 о 12:00, Refreshed 17 січня о 20:00

Атестація 2024

Список педагогічних працівників,  які   атестуються у 2023/2024 навчальному році

Графік роботи атестаційної комісії I рівня

Протокол №1 від 09.10.2023

Протокол №2 від 19.12.2023

Педагогічний працівник, який атестується, може подати до відповідної атестаційної комісії документи в паперовій або електронній формі. Електронний варіант документів (формат РDF, кожен документ в окремому файлі) надсилається на адресу електронної пошти (attestationwkola@gmail.com) для подання педагогічними працівниками документів в електронній формі з підтвердженням про отримання.

Послідовність дій проведення атестації

Для проведення чергової атестації атестаційніа комісія закладу освіти  до 10 жовтня поточного року:

● складає і затверджує список педагогічних працівників, які підлягають черговій атестації в наступному календарному році, строки проведення їх атестації та графік проведення засідань атестаційної комісії;

● визначає строк та адресу електронної пошти для подання педагогічними працівниками документів (у разі подання в електронній формі).
У випадку відсутності педагогічного працівника, який підлягає черговій атестації у списку, за його заявою, поданою не пізніше 20 грудня поточного календарного року, атестаційна комісія включає його до списків педагогічних працівників, які підлягають черговій атестації.
Для проведення позачергової атестації до 20 грудня до атестаційної комісії закладу освіти подається заява за формою, наведеною в додатку 1 Положення про атестацію.
Атестаційна комісія закладу освіти затверджує окремий список педагогічних працівників, які підлягають позачерговій атестації, визначає строки проведення їх атестації, подання ними документів та у разі потреби може внести зміни до графіка своїх засідань.
За наявності обставин, що унеможливлюють діяльність атестаційної комісії закладу освіти або педагогічних працівників, які атестуються, та перешкоджають проведенню атестації, перебіг строків проведення атестації, встановлених Положенням про атестацію, припиняється і відновлюється після усунення обставин, що стали перешкодою для проведення атестації.
Інформація, визначена пунктами 1, 2 розділу ІІІ Положення про атестацію, оприлюднюється на вебсайті закладу освіти не пізніше п’яти робочих днів з дня прийняття рішення відповідною атестаційною комісією. Протягом п’яти робочих днів з дня оприлюднення інформації педагогічний працівник, який атестується, може подати до атестаційної комісії закладу освіти документи, що, на його думку, свідчать про педагогічну майстерність та/або професійні досягнення.
Документи, які зберігаються в особовій справі педагогічного працівника, не подаються до атестаційної комісії закладу освіти.

Положення про атестацію

Положення про сертифікацію

Перспективний  план атестації   педагогічних працівників

Comments:
Only authorized users can leave comments.